Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

BATHMATE NEDİR ?

bathmate_nedirBathmate 2006 yılından bu zamana kadar yenilikçi tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde Dünya’da 80 ülkede satılan ve 1 milyondan fazla erkeğin kullandığı penis büyütücü pompadır. Patentli Hydro teknolojisini kullanmaktadır ve etkileri kalıcıdır. Penis büyütme özelliğinin yanı sıra erken boşalma ve penis eğriliği sorunlarınıda giderdiği görülmektedir. Doktorların tavsiye ettiği tek penis pompasıdır. Kullanımı çok kolaydır ve güvenlidir. Ürünler İngiltere’den ithal edilmektedir ve Türkiye Resmi Distribütörü ve Tek Yetkili Satıcısı Merlin Medikal firmasıdır.

aspenlogoTüm Bathmate ürünleri cilt sağlığınız için güvenli ve aynı zamanda
düşmelere karşı bile dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Uluslararası dermatolojik test laboratuvarı olan Aspen Klinikleri tarafından test edilerek onay verilmektedir.

bathmate-adultex-award2014 Yılında Avusturalya’da düzenlenen Adultex 2014 yetişkin fuarında en yenilikçi ürün ödülünü alarak güvenilirliğini ve kalitesini tüm Dünya’ya ispatlamıştır. Ayrıca bu ödül dışında XBIZ ödülünüde almıştır. Bathmate sonuçlarını günlük 15dakika kullanımla 6hafta sonunda kalıcı olarak görmeniz mümkündür. Malesef ünlü olan her markanın başına geldiği gibi Bathmate markasınında piyasada çok fazla taklit çin malı modelleri bulunmaktadır. Bu yüzden Merlin Medikal firması’nın hiçbir bayisi yoktur ve orjinal ürünleri sadece kendi satış sitesi olan http://www.bathmate-hydromax.com adresi üzerinden yapmaktadır.

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016