Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Bayanlar İçin Erkeklerin Penis Boyu Önemli mi?

kadinlar_icin_penis_boyuErkeğin penis boyu cinsel ilişkide sergilenen performans ile doğrudan ilişkilidir. Türkiye’ de ortalama penis boyu 14- 16 cm civarındadır. Bu ortalamanın altında kalan erkeklerin penisleri kısa ve yetersiz penis kategorisine girer. Bayanlar da bu konuda oldukça hassas. Yapılan araştırmalara göre bayanlar ideal penis boyunu 17-18 santim olarak dile getirmiştir. Bu verilere göre Türkiye’deki pek çok erkek bayanların penis kriterlerinin altında kalıyor. Peki bu kadar önemli mi penis boyu? Penis boyunun uzun olması ve penisin gelişmiş bir yapıya sahip olması erkeklerin cinsel hayatta daha az problemler ile karşılaşacağının en iyi göstergesidir. Örneğin daha uzun bir penise sahip olan erkekler ilişkide erekte olamama problemini daha az yaşıyor. Aynı şekilde ereksiyon halinde uzun süre kalmanın da penis boyu ile yakından ilişkisi var. Kısa ve gelişmemiş bir penis bu sorunlara ev sahipliği yapacak en ideal ev sahibi. Erken boşalma sorunu da erkeklerin karşılaştığı en ciddi problemlerden biri. Araştırıldığı zaman genelde kısa penisli erkeklerin bu sorun ile karşılaştığı görülmektedir. Görüldüğü gibi pek çok problemin zeminini hazırlayan neden penis boyunun kısa olmasıdır. Cinsel hayatta bu problemleri yaşadığınızda partnerinizde sizinle birlikte bu problemlere şahit olmaktadır. Tatmin edici birliktelikler yaşayamamanız, ilişkiye girememeniz partnerinizi olumsuz yönde etkiler ve zamanla bu sıkıntısını karşı tarafa yansıtmaya başlar. Cinsel hayatında memnuniyetsiz olan bayanlar -hele de bu problemin nedeni sizin penisinizle alakalı bir durum ise- oldukça başınızı ağrıtabilir. Siz de partnerinizi mutlu edemediğiniz için sıkıntı çekebilir ve mahçup olabilirsiniz. Unutulmamalı ki sağlıklı bir cinsel hayat beraberinde sağlıklı bir sosyal hayat getirir.

Bir önceki yazımız olan Penis Eğriliği Tedavisinde Penis Pompası başlıklı makalemizde penis eğriliği tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016