Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

D’Silver Penis Büyütücü Jel İşe Yarıyor Mu?

D’Silver Jel internette sıkça reklamı dönen penis büyütücü jellerden birisidir. Yüzlerce kişi tarafından kullanılan D’Silver jel penis büyütücü ne kadar etki sağlıyor ve gerçekten işe yarıyor mu? Ürün incelemelerinde genellikle test ederek bilgi aktarıyoruz, objektiflik açısından ve kimseyi karalamamak adına izlediğimiz yöntem budur.
Penis büyütücü jelin 3 kutu kullanılması tavsiye edilmektedir, 3 kutu sonucunda 7,62cm’e kadar büyüme sağlanabileceği kanıtlandığı söylenen bir üründür. Elimizde sadece 3 kutu olduğu için 1 kişi üzerinde ürünü denedik.

d-silver-jelÜrünü test ettiğimiz kişinin özellikleri

28 yaşında.
Sürekli olarak spor yapan.
Diyabet, şeker rahatsızlığı bulunmayan.
Geçmişte penis büyütücü kullanmamış birisi.
Penis Büyütücü D’Silver Jeli Kullanan Kişinin Yorumu: Ürünün üstünde full performance yazıyor. Gerçekten sürdükten sonra penise birşeyler olduğunu fark ediyorsunuz. Partneriniz ile cinsel ilişkiye gireceksiniz uyarılma ve sertleşme çok kolay oluyor. Gün boyu penis dik gezmiyorsunuz ama ilişkiye girilecek sırada sertleşme oluyor. İlk kutudan son kutuya kadar bu etki değişmiyor. Masaj yolu ile sabah ve akşam uygulama yaptım. Masaj ile penisi hırpaladığımızda bir büyüme oluyor gibi bir his geliyor ama 1cm kadar. İki saat sonra penis normal, eski haline dönüş sağlıyor. Performans için alınacaksa tavsiye ederim, peniste büyüme gerçekleşmemektedir.

D’Silver Jel Yan Etkileri: Çok sürüldüğünde kızarıklık olabiliyor. Hızlı etki görmek adına fazladan sürmenize gerek yok.

D’Silver Jel Eczanelerde Var Mıdır?: Her eczanede olmamak kaydıyla nadir de olsa eczanelerden temin edebilirsiniz.

D’Silver Jel Nasıl Kullanılır: Sabah akşam pirinç tanesi kadar penise masaj yoluyla yedirmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Uzatmalı Prezervatif başlıklı makalemizde Uzatmalı Prezervatif hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: Kasım 15, 2016 — 5:41 pm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016