Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Luis Vigor İncelemesi

Son zamanlarda duyulmaya başlanan ve özelikle web sitelerinde Nuri Alço’nun resimlerinin kullanıldığı ve bazı amcaların eline tutuşturularak videolarla desteklendiği performans arttırma ve penis büyütme gibi etkilerinin olduğundan bahsedilen bu ürünü sizin için inceledik.

Öncelikle ürünle ilgili hiçbir yasal izne rastlayamadık. Ürünün üreticisi kimdir nedir adı sanı belli değil. Penis büyütücüler arasındaki yeni bir marka olan Luis Vigor hakkındaki bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

Luis Vigor Geciktirici Etkisi Var Mı?

Luis Vigor tabletin performansınıza olumlu etkisi olabileceğinden ilk boşalmayı geciktirmese bile boşalma sonrası penis daha kısa sürede ereksiyon haline geçeceği için 2. boşalma çok daha geç olacaktır. Bu yüzden geciktirici etkisi olmasa da dolaylı yoldan daha geç boşalmanıza olanak sağlayacak diyebiliriz.

Luis Vigor Performansımı Arttırır Mı?

Cinsel performansınıza doğrudan etki edecektir. Eğer orjinal Luis Vigor kullanıyorsanız gün içinde de içerisindeki ginseng sayesinde kendinizi iyi hissedebileceksiniz. İçerisindeki sildenafil sayesinde de sertleşme sorunu varsa cinsel aktiviteniz boyunca problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Luis Vigor Penis Büyütür Mü?

Büyüme işlemine genel olarak bakacağız, içerisinde hem uzama hemde genişleme olarak değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Bu hapın satış amacı penisi büyütüyor şeklinde. Daha önce penis büyütücü haplar ile ilgili bir çok yazımızda peniste 7,62cm şeklinde bir büyüme sağlanmayacağını kaç kutu kullanılırsa kullanılsın uzun vadede 1cm dahi büyüme sağlayamayacağını yazmıştık. Cinsel ilişki esnasında tam ereksiyon sağlayacağından size büyüdü hissi verebilir bu da 1,5cm kadar gerçekleşir en fazla ama daha fazlası olmaz ve bu büyüme kalıcı değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016