Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Penis büyütme ameliyatı kısa sürede sonuç veren bir operasyondur. 30 dakikalık operasyon sonunda penisiniz hem uzatılıp hemde kalın bir hale cerrahlar tarafından getirilmektedir. 1 hafta sonrasında dikişler alınıp 1 ayda (genellikle) eski cinsel hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatları estetik cerrahlar tarafından yapılan operasyonlardır. Sertleşme sorunu yaşamayan her erkek penis büyütme ameliyatından yararlanabilir. Operasyonların %99’u başarılı olmaktadır. Başarı oranı yüksek bu operasyonların fiyatı da biraz yüksek diyebiliriz. Devlet ve sigorta şirketleri bu tip operasyonların ücretlerini kesinlikle karşılamamaktadır. Uzamalar mevcut penis boyunuzdan 6cm’e kadar gerçekleşmektedir.

penis-buyutme-ameliyati-fiyatlari

Penis büyütme operasyonlarının fiyatı operasyonun çeşidine göre değişmekte olup 2015 şartlarında 2.000$ gibi bir fiyattan başlamaktadır. Bu alanda profesör estetik cerrahlar tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütme Ameliyatı Yapan Doktorlar başlıklı makalemizde penis büyütme ameliyatı yapan doktorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016