Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Penis Büyütme Hapları Zararları

penis_buyutucu_hap_zararlariPenis büyütücü haplar yıllardır revaçta büyüttüğüne dair çeşitli iddiaları da var peki ya zararları var mı, hiç düşündünüz mü? Bu yazımız yıllardır sex shop sektöründe olmamız sebebiyle gözlemlerimize dayalı bir şekilde yazılmıştır. Penis büyütücü hapların zararlarına değinmeden önce bu hapların işe yararlılığından bahsetmek isteriz.

Penis büyüklüğü erkekler için çok önemli bir konudur. Bu durumun bu kadar önem kazanmasının sebebi kesinlikle kadınların boya önem veriyor gerçeğidir. Söylenebilecek gerçek şudur ki işlevi önemli olduğu kadar boyu da oldukça önemlidir. Böyle düşünülmesi sebebiyle genellikle sertleştiğinde 15-16cm altındaki erkekler için büyük bir problem baş göstermeye başlıyor. Bir takım psikolojik rahatsızlıklar ile beraber ardından sertleşme problemleri ve çeşitli kompleks yapılabilecek haller yaşanıyor. Simsar kişiler de insanların zaaflarından faydalanarak hap, bal ve gıda takviyesi yoluyla penis büyüttüğü iddia edilen ürünler pazarlıyorlar. Hemde insanların sağlığını hiçe sayarak!

2008 yılından bu yana erotik ürünlerin satışını yaptığımız için çeşitli penis büyütücü haplarda elimizden geçiyor. Numune olarak şirketler dönem dönem penis büyüttüğü iddia edilen hapları veya gıda takviyelerini bize gönderiyor. Ön yargı ile yaklaşmayıp numuneleri çevremize dağıtıyoruz ve kesinlikle bu gıda takviyelerinden birinin şuana kadar işe yaradığını söyleyemeyiz. Maalesef bu haplar penis büyümesine olanak sağlamıyor. Sadece penisin sertleşmesini düzenliyor ve performansı arttırıyor.

Zararları: Penis büyüttüğü iddia edilen hapların içinde genellikle sildenafil denilen ereksiyonu sağlayan bitki özü bulunduğundan cinsel ilişki öncesinde performans için kullanıldığı taktirde herhangi bir zararı yok. Bu kullanım oranı haftada maksimum 1 kez olmalıdır. Abartıldığı taktirde kalpte ritm bozukluklarına yol açabilir.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Hapların Etkileri başlıklı makalemizde penis büyütücü hapların etkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016