Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Penis Büyütücü Uzatmalı Prezervatif

Penis uzatmalı büyütücü prezervatifler durumu kurtarmak adına iyi bir seçenek olabilir. Takma, protez penis görüntüsü olan bu prezervatifler takriben 3 kullanımlıktır. Yumuşak latex doku zamanla aşınarak spermin rahme ulaşması gibi bir tehlike oluşabilmektedir. Bu yüzden kontrollü kullanması gerekmektedir.

penis_uzatici_buyutucu_kiliflarPenis uzatıcı kılıflar görüntüde de yer aldığı gibi normal sıradan prezervatiflere benzer, dokuları daha kalın olduğu için direkt peniste uzunluk sağlamaktadır. Erkek açısından bu durum zevk vermezken kadın için haz artmaktadır.

Bu kılıfların fanteziye yönelik titreşimli ve klitoris uyarıcılı modelleri de mevcuttur. Fiyatları genellikle 40TL’den başlar ve 99TL’ye kadar çıkabilmektedir. Penis kılıfı kullanırken cilt dostu latexten üretildiğine emin olun. Sürtünmeden kaynaklı penisinizde kızarıklık ya da alerji oluşursa kullanmayı bırakın veya bir süre ara verin.

Bir önceki yazımız olan Penis Genişletici Pompa Ne Kadar Genişletir başlıklı makalemizde Penis Geliştirici Pompa Etkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016