Bathmate Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Pompalar Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Bathmate Türkiye Distribütörü.

Penis Pompası Ne Kadar Büyütür

hydromax_x30_kutuluPenis pompası ne kadar büyütür yine sıkça sorulan sorular arasındaydı. Bunun için çeşitli etkenler olduğu için sizlere rakamlar verirken maksimum ve minimum rakamları vererek açıklama yapacağız. Bu tıpkı fitness yapan iki kişinin aynı oranda kas yapamayacağı gibi bir durumdur. 1 aylık kullanımı baz alırsak minimum 3cm maksimum da 6cm dolaylarında büyüme gözlemleyeceğinizi söyleyebiliriz. Yine bu 1 aylık süreçte de çeşitli etkenler vardır bunlar penis pompasını ne kadar sıklıkla kullanacağınız ile alakalıdır. Biz tavsiye edilen boyutlar da sizlere rakam verdik. Eğer 1 aylık süreçlerde haftanın 3 günü kullanırsanız minimum ve maksimum rakamlar 3-6cm arasında olacaktır. Penis pompası kesinlikle kimyasal bir ürün değildir. Görsellerden de anlaşılacağı üzere penis geliştirme ve büyütmeye yönelik tasarlanmış bir vakum pompadır. Sizin kullanıcı olarak burada dikkat etmeniz nokta kaliteli bir penis pompasına sahip olmaktır.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Nedir? başlıklı makalemizde penis pompasının ne olduğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bathmate - Hydromax Türkiye Blog Sayfası © 2016